Відбулось інтелектуально-розважальне ток-шоу «Я люблю Україну»

27 вересня 2015

24 вересня в актовій залі нового конкурсу факультет соціальної та психологічної освіти спільно зі студентським науковим товариством організував інтелектуально-розважальне ток-шоу «Я люблю Україну».

_DSC7944

Ток-шоу проходило у формі конкурсу, де за звання кращого знавця рідного краю змагались дві команди: «Сині», яку очолювала Чупіна Катерина та «Жовті», де капітаном був  Вагалюк Сергій.

Гра складалася з семи етапів: «Усе моє, все зветься Україна», «Козацькому роду нема переводу», «Рідна мова – калинова», «Рідний край», «Вірю – не вірю», «Конкурс капітанів» та «Мовою статистики». Після кожного етапу проводилась «Хвилинка творчості», де команди могли позмагатися у знанні культурної спадщини своєї Батьківщини.

За усім що відбувалося на сцені слідкувало високоповажне журі, склад якого був таким: Гоменюк Оксана Олексіївна – декан факультету, Бондаренко Галина Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, Філатова Тетяна Сергіївна  – заступник декана з навчальної роботи, викладач кафедри психології, Моргай Лілія Анатолівна – викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Логічним завершенням конкурсу було підбиття підсумків та визначення переможців. Боротьба між командами точилась до самого кінця, і визначити переможця практично було неможливо. Для оголошення результатів та  нагородження переможців на сцену була запрошена Бондаренко Галина Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, яка привітала учасників з гарними результатами, і наголосила на тому, що наші студенти – справжні патріоти, які знають багато цікавого про ту країну, де народились і виросли. Перемогу здобула команда «Жовті». З чим ми їх і вітаємо і бажаємо подальших успіхів та перемог.  Україна єдина!

_DSC7925

_DSC7927