ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО – ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

1 квітня 2013

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПСИХОЛОГА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ»

28 березня року на базі кафедри психології, науково-дослідної лабораторії «Вдосконалення майстерності практичного психолога» факультету соціальної та психологічної освіти відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Актуальні проблеми та особливості діяльності психолога в закладах освіти». У роботі семінару взяли участь 139 осіб, серед них – 1 учасник з Угорщини.

Практичні психологи, соціальні педагоги, викладачі, аспіранти, студенти  в ході роботи науково-практичного семінару обговорювали: актуальні проблеми психологічної служби в системі освіти, особливості психологічного консультування в освітніх закладах. Значна увага була приділена питанням психодіагностика, корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи практичного психолога.

Під час семінару було презентовано роботу соціально-психологічного театру Березняківської ЗОШ  І – ІІІ ступенів Смілянської  РДА.

Проведення семінару з обговоренням та узагальненням результатів досліджень дозволило дати комплексну оцінку сучасного стану проблем психологічної служби в системі освіти.