ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ ДОЗВІЛЛЯ І ВІДПОЧИНКУ «БАРВОГРАЙ»

15 червня 2015

Цього року в місті вперше розпочав роботу Центр дозвілля і відпочинку «Барвограй», який буде діяти впродовж літа у мікрорайонах Умані. 3 червня за участю заступника міського голови Людмили Кирилюк та начальника Управління праці та соціального захисту Галини Кучер відбулось його офіційне відкриття.

До цієї важливої події були залучені й волонтери Студентської соціально-психологічної служби факультету соціальної та психологічної освіти (координатор – Альвіна Полушина).

1 (1)
2 (1)
3 (1)
4
5
6
7

Студенти подарували дітям багато позитиву та яскравих емоцій. Вправи на знайомство, розважальні та рухливі ігри, вікторини, спортивні змагання додали усім гарного настрою. Студенти разом із дітьми бігали, малювали та співали, грали у твістер.

Цей день залишив по собі приємні спогади та сподівання на нові зустрічі. Адже “Барвограй” – це країна дитинства, де кожен може розкрити себе і зустріти нових друзів.