VII Міжнародна науково-практична конференція та ХХІІ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: виховуємо культуру потреб особистості»

28 вересня 2015

24–25 вересня 2015 р. у м. Херсон відбулись УІІ Міжнародна науково-практична конференція та ХХІІ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: виховуємо культуру потреб особистості». Організатори заходу: МОН України, НАПН України, Українська асоціація імені Василя Сухомлинського, Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

1 (1)

Мета заходу – вивчення та популяризація педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського з метою використання його гуманістичних ідей у процесі формування морально-ціннісних якостей особистості та розвитку творчих здібностей дитини.

До складу почесного організаційного комітету конференції увійшли знані в Україні науковці, серед них: Ольга Василівна Сухомлинська, співголова організаційного комітету, академік-секретар Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України; Олександра Яківна Савченко, співголова організаційного комітету, Голова Української асоціації імені Василя Сухомлинського, головний науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України.

2

Учасниками конференції стали науковці України та інших країн. Делегацію факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини представляли: завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, д.пед.н., проф. О. М. Коберник, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, к.пед.н., доц. Л. В. Ткачук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, д.пед.н., проф. Т. Д. Кочубей завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, д.пед.н., доц. Н. М. Коляда.

3