VII Обласний фестиваль літературно-музичних композицій, моновистав та читців “Співець Українського слова”

6 березня 2016

3.03.16 в м. Одеса відбувся VII Обласний фестиваль літературно-музичних композицій, моновистав та читців “Співець Українського слова”.

Захищати честь факультету  соціальної та психологічної освіти поїхала студентка II курсу Добровольська Ірина.

П

Захід проводився з метою прищеплення любові до поезії Т. Г. Шевченка та Л. Українки, розкриття літературної та акторської майстерності сучасної молоді, сприяння розвитку таких сценічних форм як моновистава та літературно-музична композиція, популяризації творчих надбань видатних діячів української літератури.

Участь прийняли більше 50 учасників з різних районів які продемонстрували креативний підхід, щирість та проникливість. По закінченню виступило журі й всіх учасників нагородило подяками за активну участь. Також голова журі був приємно здивований, що збереглася та пам’ять справжніх творців та поетів і в нашої молоді,Завдяки фестивалю хоч на декілька хвилин учасник стає автором того твору який він виконує, в який вкладає всю душу, даруючи залу емоції та переживання. По закінченню для учасників приготувади святковий стіл.
«- Чесно кажучи я задоволенна, не так важливий подарунок і грамота, як те відчуття яке ти переживаєш перед виходом на сцену, і той момент коли ти стоїш вже на сцені. Той адреналін, коли ти читаєш твір, ті переживання, що ти повина передати в зал коли тільки стаєш на сцену. Поринаєш повністю в поезію ,забуваєш про все, що оточує.» – розповідає про свої враження Ірина.

Не будьте пасивними, не втрачайте шанс проявити себе, можливе саме зараз ваш зірковий час!