27 квітня 2015

22 квітня 2015 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кафедри психології, лабораторії «Вдосконалення майстерності практичного психолога» відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Практична психологія XXI століття: проблеми та перспективи».
2RKZohxUI6I (1)

В конференції прийняли участь 110 студентів, науковців, в тому числі з Білорусії, Росії, Німеччини, Польщі. Інформація, що була висвітлена на конференції була цікава та корисна в розгляді основних проблем та перспектив психологічної науки та практики. За результатами роботи конференції видано збірник тез доповідей.
4N_9FHbRCHE

9NH-MIxMD5w