Всеукраїнська науково-практична конференція: «Освіта крізь призму мікроісторії: заклади освіти, особистості, навчальна література, листування»

26 жовтня 2015

22 жовтня 2015 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Освіта крізь призму мікроісторії: заклади освіти, особистості, навчальна література, листування».

 У роботі конференції  взяли участь  співробітники Центру педагогічного краєзнавства, викладачі, аспіранти  Уманського  державного  педагогічного   університету імені Павла Тичини – Т. Д. Кочубей , Н. М. Коляда, О. О. Гоменюк, В. М. Полєхіна, О. М. Мельникова , О. В. Герасименко, Д. Хрипун, Л. І.  Русакова.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України В. О. Огнев’юк , який наголосив на необхідності розвитку української історико-педагогічної науки.


image001

Модератором конференції стала О. В. Сухомлинська, академік-секретар відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України,  яка виступила з вступною доповіддю «Дослідження мікроісторії у сучасному історико-педагогічному вимірі».

image002

Представники  делегації нашого університету  взяли активну  участь у роботі круглого столу «Питання мікроісторії у педагогічній науці України», який пройшов у форматі дискусії,  під час якої були сформовані основні проблеми та перспективи розвитку історії педагогіки як науки та обговорено  тематику конференції на 2016 рік.

image003