ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ФІНАЛЬНОЇ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ГРИ КВН

15 червня 2015

Святкова, вщент заповнена зала міського Будинку культури, усміхнені обличчя та бурхливі овації, гучна музика, дотепні жарти і сміх… Це довгоочікувана фінальна гра КВН на Кубок ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яка вже за доброю університетською традицією проводиться навесні кілька років поспіль.

21

За результатами відбіркових ігор за Кубок ректора гри веселих і кмітливих змагалися чотири університетські команди:

Каркаде (факультет соціальної та психологічної освіти);

Діагноз Кашпіровського (економічний фаультет);

StudUF (факультет української філології);

Ist_Fak (історичний факультет).

Їхні виступи оцінювало компетентне шановане журі, до складу якого ввійшли відомі люди уманської та університетської громади, справжні поціновувачі гумору: учасник команди КВН «Епіцентр» Студентської ліги КВН України 2002 року, головний редактор Кубку ректора УДПУ Сергій Чайка; науковий директор Польського культурно-освітнього центру, завідувач кафедри загальної історії, кандидат історичних наук, професор Ігор Кривошея; двократний чемпіон міста з КВНу, нинішній учасник команди КПУ Дмитро Врачинський; голова профкому університету, кандидат сільськогосподарських наук Олександр Осадчий; приватний підприємець, благодійник і меценат Сергій Якович Зозуля.

22

Особливу подяку організатори та учасники гри висловили деканам: історичного факультету Тетяні Кузнець, факультету соціальної та психологічної освіти Оксані Кравченко, факультету української філології Валентині Коваль, економічного факультету Ользі Чирві.

Виступи учасників відбувалися за традиційною конкурсною програмою: візитка, біатлон та домашнє завдання. Темою цьогорічного змагання обрано «Від сесії до сесії…».

Першою презентувала себе команда факультету соціальної та психологічної освіти «Каркаде».

Продовженням гумористичної програми став виступ команди «Голубий катамаран», більше відомої як «Діагноз Кашпіровського».

23

21
26

258
28
29 (1)
30

Цікавим та оригінальним був виступ дівочої команди факультету української філології «StudUF».

Шквал емоцій та бурхливі оплески супроводжували виступ добре відомої кожному шанувальнику студентського гумору, команди історичного факультету «Ist_Fak», яка вже після першого конкурсу стала лідером цьогорічних КВНівських змагань.

Наступний конкурс «Біатлон» відбувався за дещо новими правилами. По три представники від кожної команди по черзі демонстрували найкращі жарти і дотепність, щоб залишитись у грі. Першими у цьому конкурсі вибули дівчата із «StudUF», потім хлопці із «Каркаде». Внічию завершилися «словесні батли» для команд «Діагноз Кашпіровського» та «Ist_Fak».

Поки команди-учасниці готувалися до останнього конкурсу, глядачі мали можливість виграти головний приз від спонсорів – романтичну вечерю в «Пан Кабан» або ж інші заохочувальні призи.

Під час фінального конкурсу «Домашнє завдання» університетські команди по черзі намагалися розсмішити глядачів, розкриваючи тему «Хто на що вчився». Студенти презентували власний цікавий погляд на навколишній світ, студентське життя, демонстрували його курйози та виклики. Хлопці та дівчата вражали оригінальністю і гостротою слова, акторською майстерністю, комічними сценками. Переповнена глядацька зала міського будинку культури раз-у-раз вибухала позитивними емоціями.

Завершилося феєричне свято гумору нагородженням переможців. Ректор УДПУ, професор Олександр Безлюдний привітав всіх учасників, подякував гравцям за чудову гру, вболівальникам – за шалену підтримку, а журі – за об’єктивні оцінки, та нагородив команди.

Отже, за підсумками всіх конкурсів IV місце вибороли дівчата із «StudUF», III місце – команда «Каркаде», II місце – «Діагноз Кашпіровського». Переможцем гри, а отже володарем Кубку ректора УДПУ стала команда історичного факультету «Ist_Fak».

Приватний підприємець Сергій Зозуля також долучився до нагородження веселих та кмітливих університету. Приз від Сергія Яковича одержала команда економічного факультету «Діагноз Кашпіровського». Для вручення нагороди меценат запросив присутніх у глядацькій залі бійців АТО, які побажали усім наснаги, єдності та перемоги!

Вітаємо команди з гарною грою та бажаємо подальшого натхнення у творчості!

31