З любов’ю до своєю країни та своєї професії!

23 квітня 2015

21 квітня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся грандіозний благодійний концерт до Дня психолога та завершення II зміни національно- патріотичного табору «Дія».
VxsDcHYWxOs
В рамках Дня психолога на факультеті було обрано кращих з кращих студентів, які були нагороджені цінними призами, грамотами та медалями.
Перші хто знаходять всі великі істини психології як науки, в наш час це науковці-дослідники. Є такі і серед наших студентів. І найкращим студентом науковцем 2015 року стала студентка 45 групи Завалко Альона.

CJqr6gT0f4U
Бути психологом в наші часи – це бути завжди готовим допомагати іншим. Щороку наші волонтери, не залежно від обставин, завжди знаходяться на готові кинутися на допомогу. Вони постійно в русі, в пошуку тих людей, кому важлива їхня підтримка та допомога. Саме тому було нагороджено студентку 210 групи Бородачук Аліну, як кращого волонтера 2015 року.

7m_1BGGOLb4

Також волонтери подарували усім присутнім чудову акторську постановку та такі важливі у нелегкий час для України теми.

Zz6mR3fd2U4
Однією із галузей роботи психологічної сфери завжди були акції. Волонтери, студенти, викладачі, звичайні перехожі в одну мить можуть об’єднатися саме за допомогою цього цікавого виду діяльності. В рамках II зміни національно патріотичного табору «Дія» було проведено масу акцій на патріотичну тематику. Координатор табору Горенко Мар’яна В’ячеславівна відзначила найактивнішу 45 групу,яка провела найбільшу кількість акцій та завжди з креативністю та небайдужістю ставилися до організації та діяльності табору.

MCyU9V_ttQg
Психологія – це не просто індивідуальне існування особистості, це щей групова взаємодія. Тому кращою групою 2015 року було обрано 25 групу, яка вже 2 рік поспіль виборює право бути кращими з кращих.

0gNPubCZKCo
Старости на ФСПО – це яскравий показник того, як потрібно по-психологічному правильно керувати колективами. В номінації «Найкраща староста 2015 року» перемогу отримала студентка 210 групи Кокоша Антоніна.

W525Q1T3ZIE
Наш перший курс – активні ініціативні люди, повні натхнення. Найактивнішим студентом на першому курсі цього року став Хом’як Михайло.

DSC8742-480x317

Ми всі постійно вчимося і не лише на парах, а й на наглядних прикладах. Такими прикладами для нас є куратори – люди, які допомагають та підтримують, тоді, коли потрібно, підказують, коли є необхідною порада. Найкращим куратором 2015 року стала Бондаренко Галина Василівна.

39elYpVzAVc
Студентські куратори по своїй посаді зобов’язані бути креативнішими та активнішими за всіх. І вони з цим завданням впоруються на всі 100%. У цій номінації перемогу здобув Козлов Андрій.

cCIGWyanB7w

Факультет соціальної та психологічної освіти пишається тим, що саме в його стінах навчаються розумні, добрі, гуманістичні та прагнучі до звершень студенти. І саме вони є основним двигуном всіх змін та росту психології. Отож, кращим студентом 2015-го року став студент 5 курсу Григор’єв Микола.

V0yaDwYLBSo
В перервах між нагородженнями наші талановиті студенти розважали гостей піснями та танцями. Приємним подарунком стали виступ тріо «Гонта» та неймовірного театру Тіней.so2rlhCup20 WZ2YMzRsKBM FuSWFePetfE

На завершення студентський актив порадував усіх присутніх веселим патріотичним флешмобом. Всі у залі танцювали та раділи можливості прийняти активну участь у такій грандіозній події.

sXj_BaGcKHg DJCNFaFqkIM

g01TzK4nCmo

KED60SU-b0U

kwol4m9XvQg

Благодійний концерт ще раз показав, що на факультеті соціальної та психологічної освіти навчається найталановитіша та найпатріотичніша молодь.
Маємо надію, що Зігмуд Фрейд пишається такими психологами.