Засідання координаційної ради з питань розвитку та підтримки волонтерського руху

17 лютого 2016

IMG-001

09 лютого 2016 року в управлінні праці та соціального захисту населення відбулось засідання координаційної ради з питань розвитку та підтримки волонтерського руху за участю голови ради, начальника управління праці та соціального захисту населення Галини Кучер, членів координаційної ради, який складається з представників управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, відділу у справах сім’ї та молоді, міськрайонної організації Червоного Хреста, Ради ветеранів війни і праці, представники волонтерських організації Уманського державного педагогічного університету, медичного коледжу, гуманітарно-педагогічного коледжу, голів громадських організації інвалідів та волонтерських осередків.

Відкрила нараду голова координаційної ради , начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер, яка довела присутнім інформацію про основні положення Закону України «Про волонтерську діяльність».

Заступник начальника управління Світлана Мельник доповіла про співпрацю управління праці та соціального захисту населення з волонтерськими організаціями.

Начальник відділу освіти Оксана Мельник розповіла про напрями волонтерського руху в загальноосвітніх навчальних закладах.

Виступили представники вищих навчальних закладів, які розповіли про діяльність волонтерських загонів.

IMG-007

Представником від нашого Університету була викладач кафедри психології, координатор Національно-патріотичного табору «ДІЯ» Мар’яна Вячеславівна Горенко, яка ознайомила всіх присутніх з такими інноваційними формами роботи як: Студентська соціально-психологічна служба; Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» ; Національно-патріотичний табір для студентської молоді «ДІЯ», які реалізуються на базі факультету соціальної та психологічної освіти.

До обговорення долучились представники громадських організацій інвалідів, волонтерських загонів.

За підсумками наради розроблені пропозиції щодо вирішення питань надання натуральної допомоги військовослужбовцям, які проходять службу в районах проведення антитерористичної операції.