Здобути вищу освіту має право кожний

30 червня 2015

Сьогодні нова редакція ЗУ «Про вищу освіту» декларує, що особа з особливими освітніми потребами – це особа з інвалідністю, яка потребує додаткової підтримки для забезпечення здобуття вищої освіти; тому навчальні заклади зобов’язані створити та забезпечити рівні умови доступу до вищої освіти, у тому числі забезпечення осіб з особливими освітніми потребами спеціальним навчально-реабілітаційним супроводом та створення для них вільного доступу до інфраструктури  ВНЗ з урахуванням обмежень життєдіяльності, зумовлених станом здоров’я.

20150624_105655

Але велику роль відіграє і бажання навчатися, відкривати нові горизонти та розвиватися, що є наймогутнішим мотиватором для здобуття освіти. Ось і студентка нашого факультету Альона Коваль блискуче захистила роботу і отримала диплом «магістра» із спеціальності «Соціальна робота».

20150624_102105
20150624_102142

Отож ми вітаємо Альону і бажаємо їй не зупинятися на досягнутому. Нехай здобуті знання принесуть радість та натхнення!