Звіт по роботі ІІІ зміни Національно-патріотичного табору «ДІЯ»

25 грудня 2015

Нещодавно закінчилась чергова зміна роботи Національно-патріотичного табору «Дія», який  уже став для наших студентів осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

флешмоб (2)

Це була уже ІІІ зміна ( І зміна тривала з 24 вересня по 23 жовтня 2014 року; ІІ – 20 лютого по 23 квітня 2015 року; ІІІ –   21 вересня по 10 грудня 2015 року ). За весь період було проведено близько 100 акцій та заходів.

Стартувала ІІІ зміна Табору «Дія» 21 вересня 2015 р. – у Міжнародний день миру.

На подвір’ї Нового корпусу УДПУ ім. П. Тичини відбулась урочиста лінійка з нагоди відкриття ІІІ зміни.

урочиста лінійка (1)

урочиста лінійка (2)

Студенти співали українських пісень, декларували вірші українських поетів та влаштували патріотичний флешмоб. Також були запрошені військові, які перебували у зоні АТО, які висловили своє відношення та вдячність табору за його діяльність.

24 вересня відбулось відзначення річниці створення табору. В цей день уже традиційно було проведено інтелектуальне ток-шоу «Я люблю Україну».

я люблю україну

Яскравим заходом став похід до притулку пристарілих для привітання з Міжнародним днем людей похилого віку, похід мав назву «Подаруй посмішку», відбувся він 1 жовтня.

Студенти подарували стареньким святковий концерт.

привыт ветераныв

У цей же день  студенти 35 групи разом з начальником управління соціального захисту населення Уманської міської ради Кучер Галиною Михайлівною відвідали почесних ветеранів та довгожителів Уманщини з привітаннями та невеличкими подарунками.

привіт ветеранів

14 жовтня, в день, коли ми вперше відзначали День захисника України, студенти 21 групи вирішили привітати військових, які знаходяться у зоні АТО і захищають нашу країну. Студенти телефонували військовим і висловлювали свої найщиріші привітання та подяки. «Сподіваємось, що наші вітання та підтримка зробили цей день хоч трішки світлішим та теплішим для наших хлопців і вони також відчули дух цього святкового дня» – кажуть студенти.

15 жовтня відбулось підбиття підсумків “Акції зі збору пластикових кришечок для подальшої переробки на протези для воїнів АТО”, за результатами якої найбільша кількість кришечок була зібрана 12 групою їх вага становила 11,3 кг.  ІІ місце 13 група – 3,650 кг., ІІІ місце 11 група – 1,200кг.

Загальна вага зібраних кришечок становить 16.1 кг.

Також у рамках Табору було проведено акції збору матеріальної та гуманітарної допомоги постраждалим від несприятливої соціально-політичної ситуації в країні.

Це такі заходи  як ярмарки hand-made, смачні ярмарки, патріотичні фотосесії, благодійна ярмарка вживаних речей, акція «День сердець», благодійна виставка дитячих малюнків, акція «Голуб миру» та інші.

день сердець

Париж

Студенти проводили заходи для збору посилок у зону АТО, виготовляли обереги та писали листи військовим.

Було проведено безліч акцій для підтримання патріотичного духу. Ось деякі з них: колективне виготовлення стінгазети «Тепле слово ветерану»; акція «День Патріотизму»; акція «Що для тебе значить Україна?»; акція «День обіймів»; акція «Патріотизм – це обов’язок кожного»; ранкова зарядка-флешмоб; виставка, присвячена Дню пам’яті жертв голодомору; акція «Міняю цукерку на цигарку».

вшанування жертв голодомору

Корисним та цікавим став семінар-тренінг: «Психологічна реабілітація військовослужбовців», який був проведений у рамках співпраці з Уманським об’єднаним міськрайонним військовим комісаріатом, в особі військового комісара Святого Ігоря Анатолійовича. Тренінг проводила психолог Швець Владислава Володимирівна, яка професійно передала нашим студентам знання та навики у роботі з жертвами психотравмуючих подій.

семінар-тренінг

Хочеться наголосити, що практично всі заходи пропонують та організовують студенти, самостійно пишуть сценарії. Ми дуже пишаємось нашими студентами та сподіваємось, що наша робота принесе вагому користь у патріотичне виховання нашої нації.