Звіт про проходження практики

14 грудня 2015

Доброго дня, шановні відвідувачі сайту.

Нарешті 53 група ФСПО знайшла час відзвітуватися про проходження державної практики, а точніше – поділитися враженнями.

Отже, розпочнімо…

9AlXrHSZzag (1)

x0VmsI72C4Y (1)

Під час проходження практики нам вдалося дізнатися багато цікавої та нової для нас інформації. Більшість із нас навіть не уявляли, який об’єм роботи повинні виконувати соціальний педагог і практичний психолог, оскільки теоретично бути ознайомленими – не означає, що ми все знаємо.

IMG_20150915_114437

Практика дала нам змогу:

1. Сформувати психологічну готовність до роботи в закладах освіти.

2. Розвинути особисті якості, які необхідні в професійній діяльності педагога.

3. Сформувати вміння і навички з реалізації професійних функцій: конструктивної, організаторської, комунікативної та інформаційної.

4. Встановити та поглибити зв’язок теоретичних знань з реальним навчально-виховним процесом, розвинути уміння використовувати        ці знання під час вирішення певних ситуацій.

5. Спостерігати за навчально-виховною роботою в школі, аналізувати її й робити висновки.

Проходженням державної практики ми дуже задоволені, адже працювати в загальноосвітніх школах, в яких ми проходили державну практику, досить цікаво.

IMG_20151005_081241

Школи визнавали пріоритетним індивідуальний підхід до учнів та ліквідацію стереотипів. Соціально-психологічна служба кожної зі шкіл допомагає батькам уникнути помилок у вихованні, глибше зрозуміти дітей, вирішити проблеми спілкування різних поколінь.

IMG_20151012_140231

Директори шкіл, соціальні педагоги, практичні психологи та інші вчителі завжди підтримували в різних починаннях та думках, допомагали в тих питаннях, в яких ми були не досить обізнаними.

IMG_20151012_134619

IMG_20151012_140344

931483523 (1)

Щиро дякуємо педагогічним колективам Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М. П. Бажана, Орловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Черкаська обл., Городищенський р-н.), Дмитрушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Черкаська обл., Уманський р-н.), Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит»», Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Черкаська обл., Уманський р-н.) за підтримку, мудрі поради та доброзичливу атмосферу під час проходження практики.

IMG_20150914_114906