Звіт з навчальної практики студентами 311 групи

18 грудня 2015

Під час навчальної практики ми, студенти 311 групи, ми мали можливість зануритись у роботу служби у справах дітей Уманської міської ради.

image001

У перший день практики ми познайомилися з начальником – Декарчуком Олександром Сергійовичем та фахівцями, які детально ознайомили нас з напрямами роботи служби.

Цікавою та пізнавальною була інформація головного спеціаліста Грохольської Світлани Миколаївни. Вона ознайомила нас з нормами чинного законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, усиновлення дітей, створення прийомної сім’ї та будинку сімейного типу, соціального захисту дітей, встановлення юридичного статусу дитині. Світлана Миколаївна акцентувала увагу на правах та обов’язках опікунів, піклувальників щодо захисту прав підопічних, а також на правах дітей та відповідальності за порушення закону.

image003

Під час практики ми дізналися, яким чином проводиться утримання та влаштування дітей, які потрапили в надзвичайні життєві ситуації, захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

image004

Ми навчилися оформляти документацію, розглянули та апробували технології вирішення проблем клієнтів та сформували навички взаємодії з клієнтом.

Студенти 3 курсу:

Яницька Аліна,