Аспіранти спеціальності 231 Соціальна робота досліджують туристичні об’єкти Черкащини

15 вересня 2021

Аспіранти спеціальності 231 Соціальна робота долучилися до розробки та реалізації проєкту “Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина : Інклюзивно-соціальна 3D-карта” за підтримки Українського культурного фонду.

Основні напрями соціальної роботи, як правило, пов’язують з групами населення: соціальна робота з людьми похилого віку, з інвалідами, з дітьми, з молоддю, з жінками, з сільським населенням, з мігрантами та вимушеними переселенцями та ін.

Аспірантками було проведено моніторинг ефективного доступу людей з інвалідністю до туристичних об’єктів. Водночас, для аспірантки 1 року навчання Ю. Ю. Песоцької дані подорожі мають вагоме наукове значення, в контексті виконання теми дисертаційного дослідження «Соціальна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами музейної педагогіки». Отримані результати анкетувань респондентів ляжуть в основу написання практичної частини дисертації.

Бажаємо успіхів та натхнення на науковій ниві!