Вступнику

Шановний абітурієнте!

Ми раді вітати Вас на сайті факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

Вибір майбутньої професії – один з найважливіших моментів у нашому житті. Отримати освіту і стати хорошим спеціалістом – це означає знайти своє місце у житті, що являється однією із найважливіших цілей кожної людини.

Сучасний науково-педагогічний потенціал факультету соціальної та психологічної освіти дозволяє йому достойно вирішувати задачі підготовки кваліфікованих педагогічних кадрів, які здатні поліпшити якість шкільної освіти та  педагогічної освіти в цілому.

 Перед Вами зараз стоїть непросте питання: де отримати вищу освіту?

Зазвичай цей вибір є усвідомленим і людина завчасно та цілеспрямовано готується до реалізації своєї мети. Якщо Ви маєте бажання стати соціальним педагогом, практичним психологом чи соціальним робітником і бути успішними в своїй професійній карєрі та майбутньому житті в цілому,  то оберіть місцем навчання наш факультет соціальної та психологічної освіти.

Ми будемо Вам раді та намагатимимось виправдати всі Ваші очікування. За час навчання Ви здобудете потрібні знання та навички, а також отримаєте диплом європейського зразка, що дозволить Вам реалізувати свою мету та втілити у реальність свої мрії.

Основною особливістю нашого факультету є те, що в ньому здійснюється підготовка фахівців за престижними  і затребуваними на ринку праці спеціальностями. Навчально-виховний процес на факультеті забезпечує досвідчений професорсько-викладацький склад. Велика частина викладачів має науковий ступінь.

Невід’ємною складовою успішного навчального процесу є цікаве дозвілля студентів, якому на нашому факультеті приділяється особлива увага.

Студентське життя на факультеті соціальної та психологічної освіти насичене, багатогранне і різноманітне.
Життя студентів на нашому факультеті сповнене різноманітними культурно-пізнавальними заходами: конференціями; виставками; ярмарками; вікторинами; конкурсами; концертами; різноманітними розважальними програмами.

Щороку на факультеті за участю талановитих студентів проводиться студентська наукова конференція, на якій студенти демонструють свої знання.

То ж ми щиро бажаємо Вам та Вашим батькам успіху в досягненні мети. Не схибте, адже правильний вибір професії, а також навчального закладу забезпечить успішний розквіт та розвиток Вашого потенціалу.