An entrant

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Шановний абітурієнте!

Ми раді вітати Вас на сайті факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

Вибір майбутньої професії – один з найважливіших моментів у нашому житті. Отримати освіту і стати хорошим спеціалістом – це означає знайти своє місце у житті, що являється однією із найважливіших цілей кожної людини.

Сучасний науково-педагогічний потенціал факультету соціальної та психологічної освіти дозволяє йому достойно вирішувати задачі підготовки кваліфікованих педагогічних кадрів, які здатні поліпшити якість шкільної освіти та  педагогічної освіти в цілому.

 Перед Вами зараз стоїть непросте питання: де отримати вищу освіту?

Зазвичай цей вибір є усвідомленим і людина завчасно та цілеспрямовано готується до реалізації своєї мети. Якщо Ви маєте бажання стати соціальним педагогом, практичним психологом чи соціальним робітником і бути успішними в своїй професійній карєрі та майбутньому житті в цілому,  то оберіть місцем навчання наш факультет соціальної та психологічної освіти.

Ми будемо Вам раді та намагатимимось виправдати всі Ваші очікування. За час навчання Ви здобудете потрібні знання та навички, а також отримаєте диплом європейського зразка, що дозволить Вам реалізувати свою мету та втілити у реальність свої мрії.

Основною особливістю нашого факультету є те, що в ньому здійснюється підготовка фахівців за престижними  і затребуваними на ринку праці спеціальностями. Навчально-виховний процес на факультеті забезпечує досвідчений професорсько-викладацький склад. Велика частина викладачів має науковий ступінь.

Невід’ємною складовою успішного навчального процесу є цікаве дозвілля студентів, якому на нашому факультеті приділяється особлива увага.

Студентське життя на факультеті соціальної та психологічної освіти насичене, багатогранне і різноманітне.
Життя студентів на нашому факультеті сповнене різноманітними культурно-пізнавальними заходами: конференціями; виставками; ярмарками; вікторинами; конкурсами; концертами; різноманітними розважальними програмами.

Щороку на факультеті за участю талановитих студентів проводиться студентська наукова конференція, на якій студенти демонструють свої знання.

То ж ми щиро бажаємо Вам та Вашим батькам успіху в досягненні мети. Не схибте, адже правильний вибір професії, а також навчального закладу забезпечить успішний розквіт та розвиток Вашого потенціалу.