Благодійний фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти»

18 грудня 2017

Вже стало щорічною традицією проводити на базі факультету соціальної та психологічної освіти  благодійний фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти». Організаторами заходу виступили Школа передового досвіду «Школа соціальних знань» (координатор – доцент Бондаренко Галина Василівна) та  Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» (координатор – доцент Перфільєва Майя Володимирівна). А серед учасників були і дитячий колектив Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» і діти загальноосвітніх шкіл міста та району, студенти факультету соціальної та психологічної освіти.

Мета фестивалю полягає у ідеї рівності, створені умов для реалізації кожного таланту, бажання розвиватися та бути повноправним членом суспільства.  А також це можливість для удосконалення професійних практичних навичок майбутніх соціальних працівників.

Фестиваль був присвячений дітям – майбутньому нашої країни – та їхньому щасливому дитинству.

Започатковуючи фестиваль, організатори мріяли про те, щоб на сцені збувалися найзаповітніші мрії дітей та їх батьків. Тож цього разу, усі присутні, перенеслися до країни мрій та фантазій, по якій їх супроводжували казкові герої – Аліса, Кролик та Чеширський Кіт.

Відкрили фестиваль студенти факультету соціальної та психологічної освіти Хоменко Анна та Бондар Сергій спільно із  студенти аматорського хореографічного колективу «Візаві» УДПУ, під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури, Андрощук Людмили Михайлівни.

Впродовж заходу на сцені відбувалося справжня феєрія номерів – виступали і з піснею виконаною мовою жестів, і танцювали, і декламували вірші, показували акробатичні етюди, запалювали флешмобом. А маленькі друзі з центру «Пролісок» показали справжній оркестр, чим викликали овації залу. Для батьків теж був приготовлений подарунок – пісня під живий супровід та голубі троянди, як символ того, що навіть самі дивовижні мрії збуваються.

На завершення заходу слово взяла  начальник відділу у справах сімʼї та молоді Уманської міської ради Вдовиченко Наталія Вікторівна, яка привітала всіх учасників дійства і по добрій традиції вручила солодкі подарунки дітям.

Зібрані кошти будуть використані для реалізації програми інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму.  


Фото новини: