Викладачі факультету взяли участь у тренінгу на тему «Соціальна дія в проєктному дизайні».

16 березня 2021

11 березня представники держбюджетної теми “Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму” факультету соціальної та психологічної освіти  взяли участь у тренінгу на тему «Соціальна дія в проєктному дизайні».

Захід проводили майстер-фасилітатори програми «Активні Громадяни»: Захарій Ткачук, Аліна Познанська.

Під час заходу тренери розглянули питання:

• Чому ми завжди помиляємося на початку проєктної заявки або що таке соціальна дія?
  • Коли соціальна дія має перетворитись на проєкт?
  • Ознаки соціальної дії.

Програма «Активні громадяни» дуже часто підтримує локальні ініціативи активістів. Зазвичай такі проєкти називають «проектами соціальної дії». Вони швидкі, ефективні часто навіть креативні. Але є одне але. Частина проектних заявок летить у сміттєвий кошик вже з першої сторінки. Чому? Це ж фантастична ідей із ідеальним бюджетом, а цільова аудиторія – весь всесвіт. А проєкт не про людей, проєкт про стіни, ремонти і благополуччя уявних людей. Як зробити свій проєкт для людей, про людей і разом із людьми нам розповіли під час воркшопу. Ми поговорили, чому фарбувати шкільні коридори, разом із школярами краще, ніж встановити нові вікна. Ми поговорили, чому новий майданчик після відкриття починає заростати бур’яном. Ми дізналися, як писати проєкт так, щоб надовго і сильно.