Виїзне засідання «Студії успішного абітурієнта»

20 листопада 2018

16 листопада тренери студії провели тренінги для учнів 11 класів Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. Маньківського району.
1. Авторська розробка психологічної години спілкування «Компас вибору професії» для старшокласників (тренер Лівандовська І.). Метою якої є самоаналіз та планування особистісного та професійного становлення.
2. Тренінгове заняття «Я і моя самооцінка» (тренер Шевчук О.) метою якого є ознайомити учнів з поняттям «психологічна рівновага» та способами формування здорової самооцінки. У ході тренінгу відбувалося формування установки на формування в учнів здорової самооцінки та ставлення до себе як до унікальної і неповторної особистості, вартої любові, поваги і всього найкращого у житті. Зазначалося, що учні з високою самооцінкою, перебувають в кращому психічному стані, краще вирішують свої проблеми та легше досягають цілей. На відміну від цього, низька самооцінка створює проблеми адаптації до навколишнього середовища. Здорова самооцінка є основою психологічного благополуччя.


Фото новини: