Рубрика інтерв’ю «Кращі з кращих ФСПО-2019»

18 червня 2019

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави, студенти також не залишаються байдужими до проблем сучасності, на базі факультету соціальної та психологічної освіти вже 8 рік поспіль активно працює Студентська соціально-психологічна служба, яка активно допомагає дітям, учасникам АТО, людям похилого віку. А також, за гарною традицією, найкращого волонтера нагороджують на щорічному фестивалі Кращі з кращих ФСПО.

Цього року кращим волонтером факультету став координатор Студентської соціально-психологічної служби  Максим Абдрахімов.

Сьогодні ми вирішили поставити декілька запитань Максиму та дізнатись його ставлення до перемоги та до волонтерства в цілому.

  • Що було саме важке в досягненні даної перемоги?

 Коли ставлять завдання, особливу увагу не звертаєш на важкість, просто шукаєш варіанти вирішення

  • Як відреагували ваші рідні на перемогу?

Були раді та пишалися мною. Батьки  люблять фото показувати колегам, рідним, друзям та  виставляти соціальні мережі з досягнутими мною успіхами

  • Які були емоції в той момент?

 Різного роду емоції: переживання страх, надія. Все змішалось докупи

  • Що допомагає вам досягти нових висот?

Віра в те що робимо ми, все не даремно, що допомагаємо іншим

  • Що спонукає вас до дій?

 Мотивація самореалізації в житті. Досягти успіху та звісно досвід для подальшої роботи

  • Які далі плани. Зупинитися досягнутому чи рухатись далі? Чому?

 Звісно не зупинятися на досягнутому. Я завжди говорив :рух ‑ це життя, без нього немає життя. Чим більше ти працюєш тим більше досвіду набираєшся, тим більше ти пізнаєш людей та людей які тебе оточують. Знайомства з людьми різного статусу, віку, професій. Саме в цьому полягає рух по життю.

  • Які були ваші враження загалом?

«Було дуже приємно, що відзначили, що наша робота, яку виконуємо, її бачать. Що нам допомагають у всіх наших починаннях. Після цього заходу, дійсно відчуваєш, що ти потрібен і саме це тебе мотивує для подальшої роботи. Вся робота, яку ми виконуємо є досвідом. Після таких заходів, концертів дійсно відчуваєш, що ти на правильному шляху до успіху, як особистісного, так і суспільного. В загальному хочу подякувати всім хто долучився до заходу, привітати тих хто відзначився у певних номінаціях, за круто проведений час.»


Фото новини: