Враження про проходження практики

14 червня 2019

Початок літа для студентів ІІ курсу факультету соціальної та психологіної освіти розпочався з проходження виробнича практики в оздоровчих таборах.

Я, Слободенюк Наталя Євгеніївна, проходила практику в таборі  «Світанок» Новогеоргіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад. Керівництво практикою та методичний супровід здійснювала викладач кафедри психології Лівандовська І. А.

Для мене це був неймовірний досвід. Вперше в житті діти називали мене Наталією Євгеніївною і я відчувала велику відповідальність за свою роботу перед школярами та педагогічним колективом школи.

Я активно брала участь разом з дітьми у виховних заходах, конкурсах, вікторинах, що були заплановані. Разом з іншими вихователями намагалась наситити дозвілля в таборі відпочинком на свіжому повітрі (походи, рухливі ігри, ознайомлення з навколишнім і т. д.) та екскурсіями, організувати  та зацікавити кожну дитину, для того щоб вихованці могли отримати позитивні емоції,  гарні враження, підтримку оточуючих. Я в захваті від практики в рідній школі, так як тепер, завдяки отриманим знанням під час навчання в університеті, повернувшись в свою школу в ролі педагога, я відчуваю неабияке почуття гордості та задоволення від обраної професії і можливості бути корисною школі, її учням.

Швидко пролетів час. Мені дуже сподобалось бути поряд з дітьми  та  організовувати їх дозвілля, бо світ дитинства завжди цікавий, захоплюючий та  різноманітний. А також він мотивує мене до подальшого навчання та опанування обраною професією.

Діти висловлювали свої позитивні емоції від перебування в таборі  та виявили бажання  наступного року знову відвідати пришкільний « Світанок» і мене також запросили бути вожатою в таборі і наступного року.

Практика принесла мені  багато пізнавального і корисного практичного досвіду, підтвердила мою впевненість  в обраній професії та бажання стати  гарним спеціалістом.

Бажаю всім провести так цікаво і захоплююче практику!!! Дякую  ФСПО та  Новогеоргіївському НВК за надану можливість професійного зростання.


Фото новини: