Враження студентки від навчання за програмою академічного обміну у Поморській академії м. Слупськ

3 січня 2019

Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це чи не єдині «безтурботні» моменти людського життя, коли можна мріяти, робити божевільні вчинки, знаходити нових друзів та подорожувати. Крім того, якщо ти старанний, цілеспрямований у навчанні та у досягненні своєї мети, то матимеш усі шанси на навчання за кордоном. Це світ неймовірних пригод і подорожей, що залишає враження на все життя.

Я, студентка, Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, навчаюсь на ІІ курсі факультету соціальної та психологічної освіти.

На сьогодні навчаюсь за програмою академічного обміну у Поморській академії м. Слупськ. Я дуже щаслива, що маю можливість побачити світ, збагатитись досвідом, познайомитися з життям та звичаями різних країн, знайти нових друзів, знайомих, порівняти різні системи навчання.

Для мене, один із великих плюсів академічного навчання – це подорожування. За такий невеликий проміжок часу я мала можливість подорожувати різними країнами Європи, а саме: Польшею, Німеччиною, Італією, Іспанією. Подорожі захоплюють своїми пригодами, вони сповнені несподіванками і надзвичайними ситуаціями. Це дійсно незабутні та позитивні враження, які залишаються на все життя. Для мене це великий поштовх до самовдосконалення у плані вивчення іноземних мов.

Тож не відкладайте на завтра те, що принесе вам щиру радість вже сьогодні і навіть може кардинально змінити ваше життя. Присвятіть час тому, щоб побачити світ і відчути повноту життя. Мандруйте сміливо, з повною свободою. Шукайте, досліджуйте та подорожуйте доки у вас є те, що не купиш за гроші і не відкладеш на рік – можливіть!

Дуже вдячна університету, а саме факультету соціальної та психологічної освіти за надану можливість. Я рада, що маю такий досвід і можливість навчатися за кордоном та подорожувати Європою.

Студентка ІІ курсу

Діонісова Каріна


Фото новини: