Враження студентки факультету соціальної та психологічної освіти про проходження практики в УДЦ “Молода Гвардія”

17 серпня 2020

 

Привіт! Мене звати Аміна. Я вже 2 роки навчаюся на факультеті соціальної та психологічної освіти за освітньою програмою: Психологія.

І другий рік поспіль маю можливість пройти практику на базі Українського дитячого центру «Молода гвардія» в таборі «Сонячний».

Хоча варто заначити, що були хвилювання, чи зможу реалізувати мрію – знову відчути атмосферу «Молодої гвардії» цього літа. На щастя, наказ про відкриття дитячих таборів дав можливість розпочати дитячому центру сезон оздоровлення.

Варто заначити, що в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» добре спланована робота. Програма розписана на кожен день. Дітям та вожатим цікаво проводити тут час. Тут ніхто ніколи не сумує. Море, пляж, дискотеки, велика кількість гуртків.

Мені подобається працювати педагогом-організатором в цьому гарному місті на березі моря, з гарним настроєм, що викликає шалені емоції.

Поряд з вихованцями відчуваєш себе теж дитиною. Все таке легке та безтурботне. Поряд з цим ти можеш стати стилістом, другою мамою, гарним другом, порадником, художником. Загалом «Молода Гвардія» – це особливий світ, де відбуваються знайомства, з’являються нові захоплення, розкриваються таланти, наповнюють позитивні емоції.

Дякую найкращому факультету соціальної та психологічної освіти за можливість проходити практику саме в «Молодій гвардії».

Блідар Аміна,

студентка П/22 групи


Фото новини: