Враження студентів З/11 про свою першу практику

12 червня 2020

Нещодавно студенти З/11 групи факультету соціальної та психологічної освіти пройшли свою першу навчальну: ознайомчу практику, яка була проведена у дистанційному форматі у зв’язку с карантином.

Перед проходженням практики студенти отримали пояснення та рекомендації від групового керівника Роєнко С. О. щодо особливостей проходження практики та оформлення звітної документації. Настановна конференція відбулася з використанням платформи Zoom.

У процесі виконання завдань практики студенти мали змогу дізнатись про діяльність закладів соціального захисту та соціального забезпечення м. Умань, ознайомитись з нормативно-правовою базою, що регламентує їхню діяльність. Також студенти дізналися про заклади соціальної сфери, що функціонують в їхньому регіоні. Під час знайомства з діяльністю закладів, особливостями здійснення соціальної роботи було з’ясовано, які вміння та навички є необхідними для успішної професійної діяльності майбутніх фахівців.

Практика тривала протягом 2 тижнів, за які студенти мали змогу самостійно ознайомитись із майбутньою сферою діяльності, отримати незабутній досвід та усвідомити всю значущість своєї майбутньої професії та її необхідність задля забезпечення добробуту населення країни.

Захист практики також був адаптований до теперішніх умов. В он-лайн режимі студенти разом з керівником практики обговорили здобуті знання, охарактеризували діяльність соціальних служб не лише міста Умань, а й кожен свого регіону, та поділилися своїми враженнями щодо проходження навчальної: ознайомчої практики.

Бутенко Марина,

студентка З/11 групи


Фото новини: