Враження студентів про проходження волонтерської практики

14 вересня 2018

Ми, студенти факультету соціальної та психологічної освіти, а саме: Пишна Наталія,  Мікаелян  Офеля та Кушнерик Максим проходили практику на базі Центру дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй». З 25.06.2018 по 15.07.2018 р. ми забезпечували дозвіллєву діяльність дітей на майданчику, що знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 74.

Свою діяльність ми організували в рамках 3-х етапів: організаційного, основного та підсумкового.

На організаційному етапі, чітко визначивши ціль та завдання, ми намагалися об’єднати дітей і створити дитячий колектив, допомогли їм знайти нових друзів та швидко адаптуватися до змін. Під час основного етапу сприяли тому, аби діти проявляли один до одного взаємодопомогу, дружелюбність, діяли в інтересах колективу. Створювали умови для реалізації особистості кожної дитини.

На підсумковому етапі ми допомогли осмислити, закріпити знання та уміння у дітей, розповіли про перспективи самовиховання. Всі змогли проаналізувати досягнене.

Організовуючи дозвілля для дітей, ми намагалися творчо підходити до цієї справи, враховуючи вікові та індивідуальні особливості.

Для нас найголовнішою цінністю була особистість дитини, тому ми намагалися зробити все для того, щоб дитина мала змогу проявити себе.

Кожен пропонував свої улюблені ігри. Всі разом ми обирали ті, які допомагають розвивати пам’ять, увагу, уяву та мислення.

Улюбленими іграми дітей були: «Світлофор», «3-13-30», волейбол, «Хто я», «Крокодил», футбол, «Класики», «Телефон», «Равлик», «Мафія», «Зоопарк».

Новинкою для дітей був квест, який ми організували. Він складався з завдань, які розвивають пам’ять, логічне мислення, а також сприяють покращенню фізичного здоров’я,  що є досить важливим для розвитку дитини.

Ця практика збагатила мене новим важливим досвідом, допомогла реалізувати набуті теоретичні знання й намітила перспективи для подальшої роботи з дітьми. А ще вона додала мені впевненості у власних силах.

 

Пишна Наталія,

студентка 25 групи ФСПО


Фото новини: