Враження студентів 41 групи про проходження практики

6 березня 2017

1

Ми, студенти 411 групи, проходимо практику і хочемо поділитися нашими враженнями. До проходження неї ми готувались,  майже,  цілих чотири роки!

Тому з нетерпінням чекали, коли зможемо  попрацювати з досвідченими і кваліфікованими фахівцями-практиками, набути безпосередніх навичок роботи з документацією та з клієнтами установи,  отримати нові знання та уміння. Це нам вдається , адже  відчуваємо  методичну підтримку  зі сторони  адміністрації  факультету, зокрема, групового керівника виробничої практики – Полєхіної В.М..

3

Вже перший день  перебування  на практиці був досить цікавим, адже, ми  змогли   познайомитись нашим тимчасовим колективом,  який досить швидко нас прийняв  у  ролі друзів-помічників-соратників,  що досить добре відзначалось на нашій подальшій роботі.

4

Можна стверджувати, що ми задоволені проходженням практики, адже досконало ознайомлюємося з роботою і завданнями соціального працівника, навчаємось  правильно та послідовно планувати роботу, а також співпереживати та допомагати, підтримувати моральний дух тих, хто цього потребує.

2

Дякуємо Уманському районному центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Смілянському міськрайоному центру зайнятості, Службі  у справах дітей Уманської міської ради, Тальнівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Крижопільському районному центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді, Управління соціального захисту населення Козятинського району,  Черкаському обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Територіальному центру соціального обслуговування Уманського  та  Монастирищенського району  за підтримку, мудрі поради та доброзичливу атмосферу під час проходження практики.