Вручення премії імені Анни Іванівни Кагальняк

15 червня 2020

На факультеті соціальної та психологічної освіти гарною традицією є нагородження кращих студентів за спеціальністю 053 Психологія премією імені Анни Іванівни Кагальняк (за ініціативи та фінансової підтримки Оленка Андрія Яковича – кандидата фізико-математичних наук, доцента Університету LaTrobe (м. Мельбурн, Австралія), сина А. І. Кагальняк.

На засіданні кафедри психології, яке відбулося у дистанційному режимі з використанням платформи Zoom,  доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Сафін Олександр Джамільович премію імені Анни Іванівни Кагальняк вручив студенткам:

Чамлай Інні, магістрантці 1 курсу, яка на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія» виборола третє місце за роботу «Застосування проективних технік у сучасній психологічній практиці».

Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Діхтяренко Світлана Юріївна.

Андросовій Анні, студентці 4 курсу, яка на базі Херсонського державного університету у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Загальна та соціальна психологія» виборола диплом III ступеня за роботу «Особливості подружніх конфліктів».

Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Шеленкова Наталія Леонідівна.

Вітаємо і бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!