Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Психологія»

24 квітня 2018

18-20  квітня 2018 року в Переяслав-Хмельницькому  педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Психологія» (теоретична та прикладна психологія).

Олімпіада спрямована на посилення значимості психологічних дисциплін у професійній підготовці майбутніх практичних психологів і має за мету виявлення якості підготовки фахівців, професійного зростання студентів, закріплення та поглиблення знань та вмінь отриманих в процесі теоретичного та практичного навчання, стимулювання творчого зростання, виявлення найбільш обдарованих і талановитих студентів.

Участь у Олімпіаді взяли студенти IV курсу факультету соціальної та психологічної освіти – Кондратьєв Сергій (керівник – кандидат психологічних наук, доцент Шеленкова Н.Л.) та Цихоня Світлана (керівник – кандидат психологічних наук Шулдик А.В.)

Учасники олімпіади мали змогу показати свої знання у трьох турах. Перший тур – прикладний – передбачає розробку програми емпіричного дослідження прикладної психологічної проблеми; Другий тур – теоретичний, спрямований на визначення рівня теоретичних знань конкурсантів. У цьому турі учасникам було запропоновано опрацювати 30 тестових завдань. Третій тур – проектний,на якому відбувалася презентація та захист результатів наукової роботи студентів.

Після участі у турах учасники олімпіади мали можливість пройти різноманітні майстер-класи: «Арт-терапевтичні технології у діяльності психолога; «Використання технологій роботи з метафоричними асоціативними зображеннями у психологічному консультуванні».

Серед більш ніж 100 учасників з різних вищих навчальних закладів України наші студенти гідно продемонстрували свої знання та підготовку та були відзначені сертифікатами учасника Олімпіади.

Також Кондратьєв Сергій був нагороджений Дипломом за V місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Психологія».

Почесною подякою за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді була відзначена кандидат психологічних наук, доцент Шеленкова Наталія Леонідівна.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів та досягнень!