Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

22 березня 2017

18 березня на сцені міського Будинку культури проходив Всеукраїнський пісенний фестиваль  «Пісні, народжені в АТО». Цей фестиваль фронтових пісень присвячений воїнам, які виборюють волю та незалежність нашої держави на сході України.

У пісенному заході  «Пісні, народжені в АТО» взяли участь виконавці з різних міст України, таких як Дніпро, Миколаїв, Київ, Знам’янка, Кропивницький,  Полтава  та  інших міст, де вже пройшли такі фестивалі. У святковому концерті, який тривав протягом трьох годин, виступили 24 учасники з різних куточків України, а дехто  – прямо з передової.

Перед початком концерту з нагоди Дня українського добровольця були нагороджені учасники антитерористичної операції в східних регіонах України та учасники бойових дій Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради за героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції, військово-патріотичне виховання молоді: 1. Кузь Ігор Володимирович; 2. Смиков Василь Володимирович; 3. Тарарук Михайло Миколайович.

Також оголошена Подяка міського голови Олександра Цебрія  за героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня українського добровольця учасникам добровольчих формувань: 1. Лисенку Андрію Анатолійовичу; 2. Врадію Володимиру Григоровичу; 3. Шпірку Миколі Владиславовичу; 4. Федорківському Сергію Івановичу; 5. Кишеньку Сергію Володимировичу; 6. Грабовенку Олексію Васильовичу; 7. Столярчуку Сергію Петровичу; 8. Гончаренку Ігорю Петровичу.

«Мені приємно вітати мужніх та сильних чоловіків, які продовжуючи славні традиції українського воїнства, з гідністю виконали обов'язок із захисту рідної землі від агресора на сході України. І сьогодні своєю творчістю продовжують оспівувати справжню чоловічу дружбу, славити наших захисників, підтримувати патріотичний дух українського народу та віру у мир в Україні.  Ніхто не народжується для війни. На сході України воюють вчителі, програмісти, музиканти та представники інших, невійськових професій. Часто і на війні вони не покидають хобі, що допомагає їм морально. Пісенний фестиваль «Пісні, народжені в АТО» – це приклад, коли талановиті та небайдужі люди об’єднуються і на світ з’являється чудовий проект. Ваші пісні – про справжню чоловічу дружбу, мир у рідному домі та надію на краще» – сказав міський голова Олександр Цебрій.

Фестиваль фронтових пісень нікого не залишив байдужим, такі пісні обов’язково повинні звучати! Адже вони підтримують в години відчаю, піднімають бойовий дух, вселяють віру у краще!