Відбувся фаховий семінар попередньої експертизи дисертаційного дослідження Поліщук Наталії Миколаївни

14 листопада 2023

На кафедрі педагогіки та освітнього менеджменту відбувся фаховий семінар попередньої експертизи дисертаційного дослідження аспірантки ІІІ року навчання на здобуття ступеня доктора філософії (спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки) Поліщук Наталії Миколаївни на тему «Формування здоров’язбережувальної компетентності студентської молоді у процесі волонтерської діяльності». Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Наталія Коляда.

Засідання відбулося під головуванням доктора педагогічних наук, професора, в.о.завідувача кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Оксани Бялик, за участі аспірантів, науково-педагогічних працівників кафедри, факультету фізичного виховання та факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Рецензентами дисертаційної роботи виступили Тетяна Осадченко– кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Інна Гончар – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За підсумками засідання учасниками фахового семінару було прийнято рішення, що дисертаційне дослідження Поліщук Наталії Миколаївни на тему «Формування здоров’язбережувальної компетентності студентської молоді у процесі волонтерської діяльності» відповідає спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та вимогам, які висуваються до дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії, і рекомендується до захисту у разовій спеціалізованій вченій раді.