Відбулась гостьовя лекція на тему «Методи когнітивно-поведінкової терапії в психологічній практиці»

17 листопада 2022

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася гостьовя лекція на тему «Методи когнітивно-поведінкової терапії в психологічній практиці» для студентів ОС “Молодший бакалавр”, “Бакалавр”, “Магістр” факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Лектор – кандидат психологічних наук, медичний психолог, голова ГО «Тренінговий центр соціально-психологічної реабілітації» «Гармонія» Перепада Ольга Михайлівна В ході лекції були розкриті питання часової лінії стресової реакції, первинні симптоми ПТСР, діагностичні критерії ПТСР, Травмафокус та Брейнспоттінг, техніки когнітивно певедінкової терапії, хибне коло, емоційний термометр, техніка вирішення проблем, шкала впливу подій.

Тема лекції викликала надзвичайну зацікавленість аудиторією. Здобувачі отримали цінні знання від професіонала у галузі психології та збагатили власний професійний досвід.