Відбулась настановча конференція для студентів – практикантів, здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр»

28 березня 2019

26 березня 2019 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась настановча конференція для студентів – практикантів, здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр». Модератор – заступник декана з практичної підготовки Роєнко Світлана Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

У конференції взяли участь студенти 161 гр. (Спеціальність: 231 Соціальна робота Спеціалізація: Психологія), 162 гр. (Спеціальність: 231 Соціальна робота Спеціалізація: Молодіжна робота), 164 гр. (Спеціальність: 053 Психологія Спеціалізація: Соціальна педагогіка), 166 гр. (Спеціальність: 011 Освітні, педагогічні науки), 167 гр. ( Спеціальність: 073 Менеджмент).

Роєнко С.О. поінформувала студентів щодо термінів проходження практики, основних вимог та завдань, особливостей оформлення звітної документації, провела інструктаж з техніки безпеки.

Детальніше з програмами виробничої практики ознайомлювали групові керівники та методисти. Так, на конференцію було запрошено Діхтяренко С.Ю., Осадченко І.І. (кафедра психології), Гагаріна М.І., Прищепу С.М. (кафедра педагогіки вищої школи та освітнього менеджменту), Албул І.В., Підвальну Ю.В. (кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи).

Майбутні магістри отримали настанови та рекомендації і від декана факультету соціальної та психологічної освіти, доктора педагогічних наук, доцента Кравченко Оксани Олексіївни, яка наголосила на важливості практичної підготовки майбутніх соціальних працівників, психологів та управлінців; підкреслила, що захист виробничої практики – це фактично елемент випускної атестації; побажала успіхів та натхнення!


Фото новини: