Відбулася бесіда-зустріч студентів факультету з директором Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

2 листопада 2018

У рамках зустрічей, присвячених Дню працівника соціальної сфери, на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася бесіда-зустріч з директором Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гущиною Інною Олександрівною.

Інна Олександрівна поділилися досвідом роботи соціальних служб щодо питань опіки над дітьми-сиротами та дітьми, які залишилися без батьківської опіки. Гущина І. О. повідомило, що одним із пріоритетних напрямків роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є попередження негативних ситуацій у родині, особливо у сім’ях з дітьми, та надання їм своєчасної допомоги. Також, Інна Олександрівна розповіла про виховну роботу з дорослими та неповнолітніми, яка спрямована на виправлення та попередження скоєння ними злочинів, вчинення адміністративних правопорушень та порушень громадського порядку, планування сімейного життя, профілактики негативних явищ.

Гущина Інна Олександрівна подякувала декану факультету Кравченко Оксані Олексіївні та всім студентам за співпрацю та вручила подяку.

Студенти факультеті привітали Інну Олександрівну та всіх працівників Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з Днем працівника соціальної сфери – святом, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.


Фото новини: