Відбулася звітна конференція із захисту виробничої: науково-викладацької практики здобувачів ОС «доктор філософії»

10 травня 2024

10 травня  відбулася звітна конференція із захисту виробничої: науково-викладацької практики здобувачів ОС «Доктор філософії» ІІ курсу PHD-23 групи денної форми навчання та здобувачів, які навчаються поза аспірантурою факультету соціальної та психологічної освіти, які навчаються за спеціальністю: 053 Психологія.       Практика травила  з 08.04 по 5.05.2024 на базі кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Під час звітної конференції здобувачі третього освітньо-наукового рівня вищої освіти презентували результати проходження практики. Наукові керівники, (Сафін О.Д., д.психол.наук, професор, Вахоцька І.О., к.психол.наук, доцент) дали високу оцінку діяльності здобувачів під час практики. Звіти аспірантів про проходження практики, відгуки керівників передані на кафедру психології для подальшого розгляду та затвердження.