Відбулася зустріч із директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради Музичук Анжелою Віталіївною.

20 листопада 2020

Дайджест зустрічей із стейкхолдерами продовжується!

19 листопада 2020 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася on-line зустріч із директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради Музичук Анжелою Віталіївною.

До зустрічі долучилися студенти спеціальностей 231 «Соціальна робота», 232 «Соціальне забезпечення», 053 «Психологія» ОС «Молодший бакалавр» та «Бакалавр».

Модератор – Роєнко С.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, технічна підтримка – Поліщук О.Р.

Анжела Віталіївна ознайомила учасників зустрічі з особливостями діяльності Інклюзивно-ресурсного центру міста Умані, зокрема щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Відповідно, у центрі здійснюється комплексна психолого-педагогічна оцінка, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвивальних послуг та забезпечення системного кваліфікаційного супроводу.

Також, директорка розповіла про фахівців, які працюють у центрі, зокрема це фахівці на постійно діючій основі: психолог, корекційний педагог, вчитель ЛФК або реабілітолог, логопед та фахівці на погодинній оплаті: тифлопедагог, сурдопедагог, психіатр (за потреби).

Було зазначено, що комплексна оцінка стану дитини проводиться фахівцями центру індивідуально за такими напрямками:

  • оцінка фізичного розвитку дитини;
  • оцінка мовленнєвого розвитку дитини;
  • оцінка когнітивної сфери дитини;
  • оцінка емоційно-вольової сфери дитини;
  • оцінка навчальної діяльності дитини.

Інформація, якою поділилася Анжела Віталіївна, була досить цікавою та мотивуючою, щодо працевлаштування в майбутньому. Головне, наразі, опанувати знання та навички для успішної реалізації в майбутньому!


Фото новини: