ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРАКТИКИ

25 вересня 2018

20 вересня 2018 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася настановча конференція із виробничої практики для студентів 2 курсу, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень магістр.

У роботі конференції взяли участь адміністрація факультету, викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кафедри психології, а також кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, які виконуватимуть функції групових керівників та методистів.

Кравченко О. О., декан факультету, наголосила що у системі освіти практика займає один із центральних розділів підготовки фахівців, що дає їм можливість закріпити теоретичні знання, сформувати уміння самостійної діяльності по вихованню і навчанню студентів, удосконалити навички організації науково-дослідницької роботи. Вона зазначила, що період проходження практики – це гарна можливість провести дослідження, результати якого будуть використані для написання експериментального розділу магістерської роботи.

Роєнко С. О., заступник декана з практичної підготовки студентів, ознайомила студентів із основними положеннями проходження виробничої практики.

Рекомендації щодо реалізації програми практики надали групові керівники д. пед. н., проф. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Кравченко О. О., к. психол. н., доцент кафедри психології Шулдик Г. О. та к. пед. н., доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Прищепа С. М. Студенти дізналися про перелік документів, які вони повинні підготувати після закінчення практики, вимоги та методичні рекомендації щодо проходження практики й оформлення основної документації.

Бажаємо успіхів нашим студентам у реалізації поставлених завдань!


Фото новини: