Відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт студентів за спеціальністю 053 Психологія

28 травня 2020

На факультеті соціальної та психологічної освіти в онлайн-режимі Zoom відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт студентів денної та заочної форми навчання за спеціальністю 053 Психологія. Новий формат захисту магістерських робіт – це новий виклик, з яким студенти під наставництвом екзаменаційної комісії успішно справилися!

До складу екзаменаційної комісії входили: голова – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Діхтяренко С.Ю., заступник голови – доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, декан факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко О.О., члени екзаменаційної комісії: кандидати психологічних наук, доценти кафедри психології Данилевич Л.А. та  Ольховецький С.М.

Дякуємо злагодженій та ефективній роботі екзаменаційної комісії, справедливе оцінювання наукових напрацювань та влучні рекомендації з побажаннями.

Вітаємо наших магістрантів з закінченням навчання на факультету! Нехай диплом про закінчення закладу вищої освіти стане сильними крилами, завдяки яким  Ви зможете злетіти на неймовірні висоти і домогтися небувалого успіху. Бажаємо побудувати відмінну кар’єру, зайняти почесну посаду, мати великий дохід, але завжди залишатися справедливими, добрими і позитивними людьми!

Вітаємо випускників та бажаємо подальших життєвих успіхів!


Фото новини: