Відкрите конкурсне заняття з навчальної дисципліни «Етика соціальної роботи»

26 лютого 2024

23 лютого 2024 року відбулося конкурсне заняття з навчальної дисципліни «Етика соціальної роботи», яке провела к. пед. н., доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роєнко С. О. для здобувачів вищої освіти 1 курсу (ОС «Бакалавр»). На лекційному занятті було розглянуто тему «Спілкування як важлива складова професійної діяльності соціального працівника».

Теоретичні положення лекції підкріплювалися прикладами, що сприяло формуванню професійного світогляду здобувачів вищої освіти. На парі було вдало реалізовано міжпредметні зв’язки.

Темп подачі лекційного матеріалу сприяв тому, що студенти законспектували основні положення теми. Раціональне поєднання усного викладу матеріалу з демонстрацією презентації сприяло успішному засвоєнню питань лекції.

Протягом заняття спостерігався контакт зі студентською аудиторією. Першокурсники мали можливість долучатися до діалогу, висловлювати своє бачення проблеми.