Відкрите лекційне заняття «Емоції та почуття. Воля»

22 жовтня 2019

21 жовтня 2019 року відбулося відкрите лекційне заняття доцента кафедри психології, кандидата психологічних наук Харченко Надії Анатоліївни з навчальної дисципліни «Психологія» для студентів першого курсу природничо – географічного факультету.

На тему «Емоції та почуття. Воля.». Мета лекційного заняття – ознайомити студентів з поняттям емоційно-вольової сфери особистості та навчити використовувати отримані знання у професійному та повсякденному житті.

На відкритому занятті були присутні члени науково-методичної комісії та викладачі кафедри психології, факультету соціальної та психологічної освіти в складі: канд.псих.н., доцента кафедри психології С. Ю. Діхтяренко, канд.псих.н., доцента кафедри психології М. С. Міщенко, канд.псих.н., доцента кафедри психології Н. Л. Шеленкова, канд.пед.н., доцента кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Л. В. Ткачук, канд.пед.н., доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи О. Д. Балдинюк, : канд.псих.н.,доцента кафедри психології Т. Д. Перепелюк.

Лекційне заняття пройшло на високому науково – методичному рівні.


Фото новини: