Відкриття кабінету педагогіки

5 жовтня 2020

В Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини з ініціативи декана факультету соціальної та психологічної освіти, доктора педагогічних наук, професора кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Кравченко О. О. та завідувача кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Коберника  О. М. відбулось відкриття кабінету педагогіки.

На урочистий захід було запрошено викладачів та студентів факультету соціальної та психологічної освіти. Під час відкриття символічно було розрізано червону стрічку та презентовано обладнання кабінету педагогіки.

Проф. Кравченко О. О. наголосила на важливості існування такого кабінету для факультету та університету в цілому.

На презентації кабінету професор Коберник О. М. запропонував на базі кабінету педагогіки проводити тематичні заняття, захисти курсових та магістерських робіт.

У своєму виступі проф. Осадченко І. І. висловила переконання, що на базі кабінету педагогіки відбудеться формування в майбутніх учителів педагогічної спрямованості особистості, системи професійних переконань, інтересів і схильностей до педагогічної діяльності, а також почуття обов’язку і відповідальності за результати своєї праці.


Фото новини: