Відкриття Skill hub – території розвитку молоді

11 лютого 2020

Неймовірний початок навчального семестру, сьогодні починається ще одна сторінка в історії факультету соціальної та психологічної освіти, відкриття Skills Hub для учнівської та студентської молоді міста. Хаб стане для учасників тим місцем де вони зможуть підвищити свої комунікативні, організаторські навички та навчаються гармонійно працювати в команді.

Ми прагнемо розширити мислення за допомогою різноманітної, практичної та творчої навчальної діяльності, тренінгів, виступів у форматі TED, які дають змогу студентам самовиражатися, розвиваючи свої численні навички та таланти.

У вітальному слові декан факультету, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оксана Олексіївна Кравченко, зазначила важливість формування soft skill у студентів, як для здобуття освіти так і в майбутній професійній діяльності.

Відкриття хабу було приурочено  до Міжнародного Дня жінок в науці та стосувався саморозвитку та самооцінки. Тренером виступила PhD психолог, кризовий психолог, керівник відділення ” Клініка, дружня до молоді” Владислава Швець, яка в інтерактивній формі допомогла учасникам визначити рівень своєї самооцінки та надала практичні кейси щодо правильної постановки цілей та їх досягнення.