ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

17 листопада 2022

Шановне студентство Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента – 2022!

Сучасна Україна як ніколи раніше потребує активної, соціально свідомої, талановитої, всебічно розвиненої молоді, адже вона в усі часи була і залишається потужним двигуном поступу та розвитку, незалежною та свободомислячою частиною суспільства. Важливий доказ цьому –  ваші успіхи та здобутки у навчанні, спорті, громадських справах.

Впевнені, що сплине незначний час студентства і Ваші знання, досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаємо Вам прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою мету і досягати її. Нехай Ваші молоді серця наповняться вірою в майбутнє, оптимізмом і радістю. Щастя, миру, злагоди й любові Вам, дорогі студенти!

Разом до Перемоги!