В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»

13 жовтня 2017

У читальному залі №1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася церемонія нагородження призерів конкурсу бібліотечного есе «Чому необхідно берегти мир?», присвяченого Міжнародному  дню миру.

Конкурс як форма масової роботи став яскравим виявом небайдужості до проблем миру, знайшов відгук у серцях багатьох юнаків та дівчат, дістав широкий позитивний резонанс не лише серед студентства, а й школярів.

Конкурс тривав з 5 вересня по 29 вересня й реалізувався не лише в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, а й за його межами. Його учасниками стали студенти нашого вишу з семи факультетів (природничо-географічного, мистецтв, початкової освіти, соціальної та психологічної освіти, української філології, фізики, математики та інформатики, Інституту економіки та бізнес-освіти), а також учні Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів №9. На суд  конкурсної комісії було подано 47 робіт.

Переможців визначали у двох вікових категоріях: учасники від 7 до 16 років та від 17 років і старші.

У І віковій категорії (від 7 до 16 років) і учасниками були учні 9 класу Уманської загальноосвітньої школи IIII ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області. I місце завоювали учениці Софія Романюк, Анастасія Касьянова, Ангеліна Свернюк. II місце посіли Дарина Гоменюк та Наталія Лиса. III місце зайняла Катерина Бондаренко.

У ІІ віковій категорії (від 17 років) I місце завоювали: студент 4 курсу факультету української філології Владислав Шукайло, студентка 1 курсу факультету мистецтв Інна Сивак, студент 1 курсу факультету української філології Микола Бабій; II місце посіли: студентка 1 курсу факультету початкової освіти Катерина Воскобойник, студент 1 курсу факультету соціальної та психологічної освіти Сергій Табаченко, студентка 2 курсу природничо-географічного факультету Наталія Цибуля; III місце зайняли: – студентка 1 курсу факультету фізики, математики та інформатики Катерина Денисюк, студентки 1 курсу факультету української філології Катерина Тицькун та Євгенія Адаменко.

Журі конкурсу виділили також надзвичайно неординарні, проникливі та емоційні есе,  відзначивши їх наступними номінаціями: «Найпроникливіше есе» – студентка 1 курсу факультету української філології Оксана Бодачевська; «Душевна струна слова» – студентка 1 курсу факультету української філології Ілона Іщенко; учень 10-А класу Уманської загальноосвітньої школи I-III  ступенів №9 Іван Іщенко.

Подяку за активну життєву позицію, за небайдужість та організацію конкурсу серед шкільної молоді отримала вчитель Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 Мар’яна Андрушина.

Яскравим та душевним захід зробили чудові ведучі Ілона Іщенко та Карина Діонісова, декламатори Мар’яна ЩербатюкКарина Пелещенко, молоді артисти-вокалісти: Ольга ЖимбійАнтоніна Юраш та Олександр Цимбал.

Вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо всім спокою, процвітання, багатства, МИРУ скрізь і в усьому – в родинах, в серцях та в нашій рідній Україні! Війна в Україні обов’язково закінчиться і настане мир!

Прес-центр УДПУ


Фото новини: