Гостьова лекція в рамках марафону онлайн-зустрічей для здобувачів вищої освіти з лекторами європейських Світланою Могилястою та Beverly Moser

24 травня 2022

20 травня 2022 року на факультеті в рамках марафону онлайн-зустрічей здобувачі вищої освіти, аспіранти, докторанти, науково-педагогічні працівники прослухали гостьову лекцію professor Appalachian State University, North Carolina, USA Beverly Moser на тему: «Supporting the Ukrainian people as a step towards a peaceful future»  та члена американської волонтерської організації Volunteers For Ukraine, Італійської Волонтерської організації «Лістівки», канд. психол. наук Світлани Могилястої  на тему: «Psychological readiness of students to volunteer as a factor of self-realization».

Основними тезами їх доповіді були такі:

Світлана Могиляста: «Формування психологічної готовності до волонтерської діяльності виступає чинником самореалізації волонтера, адже будучи підготовленим та маючи розвинені особистісні властивості та навички, є можливість більш ефективно використовувати їх у волонтерській діяльності»;

Beverly Moser: «Сьогодні українці віддають життя не тільки заради захисту території, а фізично захищають те, що духовно сповідує увесь цивілізований світ. США висловлює непохитну підтримку суверенітету і територіальній цілісності України».