«Декада добра» на Факультеті соціальної та психологічної освіти з нагоди новорічних свят

29 грудня 2017

Всім добре відомий той факт, що на Факультеті соціальної та психологічної освіти навчаються студенти, які в майбутньому стануть кваліфікованими психологами та соціальними працівниками. Тому, ще з першого року навчання наші наставники прививають нам любов до людей, емпатійність та доброту, повагу та чесність, тобто, усі позитивні риси, які є невід’ємною складовою особистості, що є представником цих професій.

Як же це відбувається? Насамперед, нас залучають до різноманітних доброчинних акцій, різноманітних концертів та свят, які спрямовані на допомогу  тим, хто цього потребує.

Ось і цього разу, з нагоди новорічних свят, Факультет соціальної та психологічної освіти організував, так звану «Декаду добра», що мала на меті подарувати радість нашим діткам – нашому майбутньому. Вона включила в себе декілька заходів про які я коротко вам розповім.

Отже, перший з них, це «Приймальня святого Миколая», що діяла з 18 по 21 грудня. Це акція, яка була направлена на збір канцелярських засобів для діток з особливими потребами. Адже саме в ці святкові дні діти вірять в чудеса і хочуть, щоб вони трапились саме з ними.

Потім, слід сказати про те, що 18 грудня 2017 року в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся благодійний концерт «Гостини у Миколая» за підтримки заступника міського голови — начальника управління праці та соціального захисту населення уманської міської ради Кучер Г.М. ТА декана факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко О.О., які виступили і спонсорами призового фонду для усіх дітей, які прийшли на свято. Ініціатором заходу стала к. п. н., ст. викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Тетяна Коляда та студенти 45 та 45с групи факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які вирішили відзначити свято добрими справами. Усе разом створювало атмосферу гармонії та любові. Це викликало масу позитивних емоцій як у самих дітей, так і у їхніх батьків та гостей заходу.

Наступним заходом, який відбувся  21.12.2017 року на базі Уманської дитячої міської лікарні спільно з Благодійним фондом “Воля”, а також волонтерами з Уманського державного педагогічного університету та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу, було “Свято до дня святого Миколая”, що проводилось для соціально вразливої категорії дітей. Дітки мали змогу провести весело час, а також отримати подаруночки, які на передодні замовили в письмовому вигляді нашому Миколайчику. Немає нічого кращого бачити усміхнені та щасливі обличчя діток.

Заключним у цій декаді стало «Свято Нового Року», яке проводилось 26.12.2017 року Управлінням праці та соціального захисту населення Уманської міської ради спільно з волонтерами Уманського державного університету імені Павла Тичини Факультету соціальної та психологічної освіти. Свято проводилось для дітей пільгових категорій та їх батьків. Усі були задоволені та залишилися в піднесеному настрої.

Сподіваємось, що наша «Декада добра» продовжить діяти і в наступному році!


Фото новини: