День відкритих дверей в управлінні праці та соціального захисту населення з нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права

12 грудня 2019

Щороку в період з 9 по 13 грудня проводиться Всеукраїнський тиждень права, що включає 10 грудня – День прав людини. Тема цьогорічної кампанії – «Розфарбуй світ в помаранчевий колір», аби висловити свою солідарність з рухом в ім’я майбутнього, що вільне від насильства.
10.12.2019 року задля ознайомлення підростаючого покоління із соціальним захистом та виховання у них поваги до закону і прав людини в управлінні відбувся День відкритих дверей за участі учнів ЗОШ №8 та студентів Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини.
Управління праці та соціального захисту населення спрямовує свою роботу на забезпечення реалізації державної політики в місті Умань з питань соціального захисту населення, в тому числі надає підтримку сім’ям із дітьми, а особливо багатодітним та малозабезпеченим, учасникам АТО/ООС, внутрішньо переміщеним особам та іншим незахищеним категоріям.
В рамках реалізації ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» управління врахує озвучені на заході пропозиції дітей та молоді стосовно покращення благоустрою нашого міста та безпеки в ньому, що створить вільний та комфортний соціальний простір у громаді.


Фото новини: