День відкритих дверей для Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу

18 жовтня 2019

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулися міні День відкритих дверей для Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу.

Присутнім було продемонстровано презентацію про університет, факультет та його діяльність. Також важливим аспектом став виступ про новації вступної кампанії 2020 року. Абітурієнти отримали вичерпні відповіді на свої питання щодо вступної кампанії, навчального процесу і, що найважливіше, щодо майбутнього працевлаштування. Усі хто завітав до нас мали змогу пройти профдіагностику та краще дізнатися про свої здібності, та за допомогою психологів факультету обрати для себе майбутню спеціальність.

Особливо зацікавила учасників заходу діяльність факультету із забезпечення студентів можливостями безкоштовного навчання за програмою подвійних дипломів, відповідно до якої студенти паралельно навчаються в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та одному із європейських державних університетів. Після завершення навчання отримують дипломи українського та європейського зразків, що суттєво розширює сфери і географічні межі для майбутнього працевлаштування випускників факультету.


Фото новини: