День відкритих дверей на факультеті соціальної та психологічної освіти

18 листопада 2019

 

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти та їх батьки. Присутнім було продемонстровано презентацію про факультет  та його діяльність. Відбулася зустріч із керівництвом факультету та представниками кафедр, а також з представниками студентського самоврядування. Абітурієнти отримали вичерпні відповіді на свої питання щодо вступної кампанії, навчального процесу і, що найважливіше, щодо майбутнього працевлаштування.

Особливо зацікавила учасників заходу діяльність факультету із забезпечення студентів можливостями безкоштовного навчання за програмою подвійних дипломів, відповідно до якої студенти паралельно навчаються в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та одному із  європейських державних університетів. Після завершення навчання отримують дипломи українського та європейського зразків, що суттєво розширює сфери і географічні межі для майбутнього працевлаштування випускників факультету.

Також наші гості мали можливість безкоштовно пройти профдіагностичне тестування для більш точного визначення перспективного напрямку майбутньої професії.


Фото новини: