День відкритих дверей на факультеті соціальної та психологічної освіти

26 листопада 2018

На факультеті соціальної та психологічної освіти  було проведено День відкритих дверей, на якому були присутні учні з Черкаської, Кіровоградської, Одеської, Вінницької областей. Присутнім було продемонстровано презентацію про університет, факультет та його діяльність. Також важливим аспектом став виступ про новації вступної кампанії 2019 року. Абітурієнти отримали вичерпні відповіді на свої питання щодо вступної кампанії, навчального процесу і, що найважливіше, щодо майбутнього працевлаштування. Усі хто завітав до нас мали змогу пройти профдіагностику та краще дізнатися про свої здібності, та за допомогою психологів факультету обрати для себе майбутню спеціальність

Особливо зацікавила учасників заходу діяльність факультету із забезпечення студентів можливостями безкоштовного навчання за програмою подвійних дипломів, відповідно до якої студенти паралельно навчаються в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та одному із європейських державних університетів. Після завершення навчання отримують дипломи українського та європейського зразків, що суттєво розширює сфери і географічні межі для майбутнього працевлаштування випускників факультету.

У рамках акції «1 день з життя студента УДПУ» викладачі факультету продемонстрували майбутнім абітурієнтам практичну діяльність психолога та соціального працівника за допомогою засобів арт-терапії та тренінгових технологій, що викликало посилений інтерес до цих професій.

Яскравою частиною Дня відкритих дверей стала робота «Студії успішного абітурієнта», яка була представлена міні майстер–класами, профорієнтаційними іграми, а також діти у безпосередньому неформальному спілкуванні більше дізналися про реальне студентське життя.


Фото новини: